Jak se orientovat v ukradeném a zpackaném referendu, které vyhlásil starosta Zoufalík záměrně na druhé kolo senátních voleb?

Hlavní stránka / Tiskové zprávy / Jak se orientovat v ukradeném a zpackaném referendu, které vyhlásil starosta Zoufalík záměrně na druhé kolo senátních voleb?

25.9.2014

Jak se orientovat v ukradeném a zpackaném referendu, které vyhlásil starosta Zoufalík záměrně na druhé kolo senátních voleb? Dne 26. a 27. září proběhne referendum v otázkách radnice. Vedení radnice připravilo pro občany souhrn otázek, které mají jediný účel, a to zmást lidi. Jak číst mezi řádky? Zde je stručný návod:

1) otázky, které si zvolili lidé v referendu STOP MILIARDOVÉ RADNICI, jsou skryty pod čísly 4, 5, 6, 7. To jsou stejné otázky, pod které se podepsalo přes jedenáct tisíc občanů Prahy 10, a které podal přípravný výbor na úřad. Jsou zvýrazněné žlutě. Doporučujeme hlasovat.

2) zpackané a záměrně navržené otázky starostou Zoufalíkem pod číslem 1 a 2 mají účel jediný. Zmást lidi a uvolnit finanční prostředky na stavbu miliardové radnice. Doporučujeme nehlasovat.

3) otázka číslo 3, která řeší rekonstrukci stadionu v Ďolíčku necháváme na vašem zvážení, protože tato komunita nevznikla kvůli Ďolíčku, ale kvůli hrozícímu mrhání veřejnými prostředky. 

Za přípravný výbor Radek Lojda, Ivana Mádrová, Renata Chmelová, Pavlina Hájková 

autor: Radek Lojda  |   sekce: Tiskové zprávy   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Sdílet na FacebookSdílet na Google+Sdílet na TwitterSdílet na LinkedInPoslat odkaz emailemVytisknout tuto stránku
Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.