Jak se orientovat v ukradeném a zpackaném referendu, které vyhlásil starosta Zoufalík záměrně na druhé kolo senátních voleb?

Hlavní stránka / Aktuálně / Jak se orientovat v ukradeném a zpackaném referendu, které vyhlásil starosta Zoufalík záměrně na druhé kolo senátních voleb?

25.9.2014

Jak se orientovat v ukradeném a zpackaném referendu, které vyhlásil starosta Zoufalík záměrně na druhé kolo senátních voleb? Zde je stručný návod:

1) otázky, které si zvolili lidé v referendu STOP MILIARDOVÉ RADNICI, jsou skryty pod čísly 4, 5, 6, 7. To jsou stejné otázky, pod které se podepsalo přes jedenáct tisíc občanů Prahy 10, a které podal přípravný výbor na úřad. Jsou zvýrazněné žlutě. Doporučujeme hlasovat.

2) zpackané a záměrně navržené otázky starostou Zoufalíkem pod číslem 1 a 2 mají účel jediný. Zmást lidi a uvolnit finanční prostředky na stavbu miliardové radnice. Doporučujeme nehlasovat.

3) otázka číslo 3, která řeší rekonstrukci stadionu v Ďolíčku necháváme na vašem zvážení, protože tato komunita nevznikla kvůli Ďolíčku, ale kvůli hrozícímu mrhání veřejnými prostředky. 

Za přípravný výbor Radek Lojda, Ivana Mádrová, Renata Chmelová, Pavlina Hájková 


Sdílet na FacebookSdílet na Google+Sdílet na TwitterSdílet na LinkedInPoslat odkaz emailemVytisknout tuto stránku
Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.